/


MIR W SE VINI N TO HOTELIN E JETS

E vendosur në rrugën kryesore të Igea Marina, një vendpushim i bukur bregdetar në veri të Rimini. vetëm 20 metra larg detit, 100 metra larg stacionit hekurudhor, 10 minuta me makinë nga Fiera di Rimini, ai ju ofron juve dhe familjeve tuaja një festë të gjallë me çmime të pamposhtura.
Në afërsi të hotelit do të gjeni një numër të pafundme tërheqjesh, bare, pubs, disko brenda, jashtë dhe në plazhe, dyqane, qendra tregtare, parqe argëtuese për fëmijë, supermarkete, dhe shumë më tepër.
Ne familja pronare që menaxhojmë personalisht hotelin po ndjekim një program total ristrukturimi për t'ju ofruar shërbime dhe pushime të këndshme.
Ne jemi veçanërisht të ndjeshëm ndaj respektimit të natyrës për të lënë një mjedis të shëndetshëm për të ardhmen e fëmijëve tanë. Produktet që ne përdorim në kuzhinë janë të gjitha në 0 km dhe vijnë nga fermerët tanë të besuar.
Ne dëshirojmë që pushimet tuaja të jenë ato që keni dashur gjithmonë, kështu që këtu mbajmë kontakte personale për të kuptuar më mirë dëshirat dhe nevojat tuaja.
Ju pret një festë plot gjallëri.Contattaci

Hotel familjar

Shijoni një relaks të merituar, merrni familjen tuaj me pushime. Në hotelin tonë do të gjeni profesionalizëm, mirësjellje dhe një mjedis të gëzuar dhe paqësor për familjen tuaj. Dhomë lojrash për fëmijë, ushqime të dedikuara, dhoma komode, e gjithë kjo dhe më shumë.
Lexoni të gjitha
Hotel familjar

Hotel Lively u ofron klientëve të tij një zonë ku ata mund të lënë fëmijët e tyre në paqe, ku ata mund të argëtohen në sigurinë maksimale.
Lexoni të gjitha

Në të gjitha dhomat mund të gjeni: Banja private televizor telefon Kondicioneri Wi FI ballkone Set mirësjellje banjo Cots për të porsalindur Tharëse flokësh
Lexoni të gjitha
kuzhinë

kuzhinë

Shijoni një relaks të merituar, merrni familjen tuaj me pushime. Në hotelin tonë do të gjeni profesionalizëm, mirësjellje dhe një mjedis të gëzuar dhe paqësor për familjen tuaj. Dhomë lojrash për fëmijë, ushqime të dedikuara, dhoma komode, e gjithë kjo dhe më shumë.
Lexoni të gjitha

profesionalizëm

Stafi i përgatitur për t'ju garantuar qëndrimin më të mirë

Miqësia dhe mirësjellja

Per noi è importante che la tua permanenza si trasformi in tranquillità e relax.

Gatim në shtëpi

Enët e enëve të bëra nga Chef-i ynë

Ekologjia dhe qëndrueshmëria

Ne jemi veçanërisht të ndjeshëm ndaj natyrës dhe temës biologjike

Plazh dhe det

Jemi 20 metra larg. nga plazhi

Sanificazione e sicurezza

Struttura a norma per sanificazione e certificati di sicurezza

Një pushim familjar

Një pushim familjar
 

Regjistrohu në buletinet tona për të qëndruar të informuar në lidhje me promovimet kushtuar ty.